2:27 pm - Středa Říjen 17, 2018

West Ham United se snažil získat Torrese a Téveze – marně

LONDÝN – West Ham United, druholigový fotbalový klub z Anglie, potvrdil, že se v zimním přestupovém období pokoušel na hostování získat útočníky Fernanda Torrese z Chelsea a Carlose Téveze z Manchesteru City. Informaci přinesl server Goal.com.

Klub z Londýna měl zájem o hostování hráčů, kteří ve svých současných klubech nenaplňují očekávání a hráčsky se trápí. Španělský reprezentant se v této sezoně v dresu Chelsea trefil pouze čtyřikrát. Tévez zase po neshodách s trenérem Robertem Mancinim odletěl do Argentiny a k týmu se vrátil teprve nedávno.

Druholigový West Ham ale ani jednoho z hráčů nezískal. „Chtěli jsme získat Torrese z Chelsea,“ řekl spolumajitel klubu David Sullivan pro blog West Ham Till I Die,  „ale bylo nám řečeno, že na to teď není ta správná chvíle.“

Stejně dopadlo vedení Kladivářů při snaze dostat na hostování Téveze. „Třikrát jsme se ptali a třikrát nám řekli, že nemáme žádnou šanci,“ uvedl Sullivan.

West ham je nyní v anglické Championship na druhém místě, což by mu na konci sezony zajistilo postup Premier League. Na první Southampton mu schází dva body, má však k dobru dva zápasy.

Zdroj fotografie: flickr.com/Alfonso Jiménez

Filed in: Fotbal, Sport

Comments are closed.