2:46 am - Sobota Říjen 20, 2018

Pět vypátraných lidí. Policistům v Jihlavě se v tomto týdnu dařilo

JIHLAVA – V tomto týdnu policisté v Jihlavě vypátrali tři hledané muže a dvě pohřešované dívky. Šťastným dnem byla středa. Media Press Servis ROL.CZ o tom informovala jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Prvního hledaného muže našli jihlavští policisté před budovou vlakového nádraží. Při kontrole zjistili, že se jedná o padesátiletého muže z Jihlavy, který má být už od prosince ve vězení. Hlídka ho zadržela a následně převezla do brněnské věznice.

Druhý hledaný muž pochází z Trutnovska a je mu 29 let. Policejní hlídka ho objevila na ulici Okružní. Třetího hledaného se pak podařilo nalézt kolem druhé odpoledne před úřadem na ulici Brtnická. „Také tohoto dvaačtyřicetiletého muže policisté neprodleně převezli na obvodní oddělení,“ řekla mluvčí Jana Kroutilová.

Našli i dvě uprchlé dívky

V tomtéž dni se pohřešovaly dvě dívky. Jedna z nalezených dívek nedorazila ráno do školy. Informaci o jejím zmizení přijala policie kolem jedenácté hodiny. Podle toho, co dívka napsala na sociální síti, hrozilo, že si chce ublížit. Policie ji vypátrala zhruba za hodinu u obchodního centra. „Byla naštěstí v pořádku,“ uvedla Kroutilová.

Druhé hlášení o pohřešování bylo kolem jedenácté večer. Matka hledala svou nezletilou dceru. I v tomto případě se policistům podařilo  vypátrat ji během necelé hodiny. „Hlídka jí naměřila 1,29 promile alkoholu v dechu a  v současné době se vyšetřuje, kdo jí alkohol podal,“ sdělila Jana Kroutilová.

Zdroj: Media Press Servis ROL.CZ
Zdroj fotografie: Policie ČR

Filed in: Jihlava, Kraj Vysočina

Comments are closed.