7:09 pm - Úterý Říjen 16, 2018

VIDEO: Ostuda při vážení. Chisora nafackoval Kličkovi

MNICHOV – I ve čtyřiceti letech lze zažít nepoznané. Legendárnímu šampiónovi těžké váhy Vitaliji Kličkovi vlepil při pátečním vážení před dnešním večerním soubojem o titul mistra světa organizace WBC vyzývatel Dereck Chisora facku a málem tím vyvolal hromadnou rvačku.

Chisora vlepil facku Kličkovi

Osmadvacetiletý britský bijec jako kdyby chtěl pokračovat v ostrovním poselství, které začal v těžké váze jeho velkohubý krajan David Haye. Ten se před loňskou porážkou od Vladimira Klička několikrát navezl do ukrajinských bratří, dokonce přišel na předzápasovou tiskovku v tričku, na kterém držel v rukách utržené hlavy svých rivalů.

Tak daleko, jako Chisora ale nezašel. Rodák ze Zimbabwe přišel na předzápasové vážení jako rebel se šátkem z britské vlajky před obličej, tím ale jeho „číslo“ neskončilo. Při tradičním očním kontaktu tváří tvář neudržel nervy na uzdě a svému soupeři – o dvanáct let starší legendě profiringu Vitalijovi Kličkovi – vlepil regulérní facku.

Překvapeného šampióna WBC, o jehož pás se bude dnes večer v Mnichově boxovat, museli od Brita odtáhnout jeho pomocníci, kteří tak zabránili ještě větší ostudě v podobě předzápasové rvačky obou táborů. „Oplatím mu to v sobotu. Dostane svou nakládačku,“ pronesl poté už v klidu ukrajinský obr.

Jak profackoval Dereck Chisora Vitalije Klička
[youtube QbnasQ35PZ0 590 320]

„Asi měl v krvi příliš mnoho adrenalinu. Ta rána přišla o 24 hodin dříve,“ uvedl známý promotér britského bijce Frank Warren. Zda jeho svěřenci zůstalo dost energie i do samotného souboje se ukáže od 23:00 hodin v Olympic Halle v mnichovském olympijském komplexu. Aréna pro 15 500 je již do posledního místečka vyprodána.

  • Související
  • http://www.regiononline.cz/2012/02/17/video-klicko-devet-obhajob/

    Zdroj foto: repro youtube.com

Filed in: Ostatní sporty, Sport

Comments are closed.