6:51 pm - Úterý Říjen 23, 2018

V Praze 4 našla policie mrtvou ženu v autě

PRAHA 4 – V Hráského ulici nedaleko obchodního centra Chodov nalezli policisté v pátek kolem čtvrté hodiny ranní v jednom ze zaparkovaných vozů mrtvou ženu. Media Press Servis/ROL.CZ o případu informoval mluvčí Policie hlavního města Prahy Jan Daněk. V pátečních ranních hodinách upozornil neznámý člověk policii na podezřelé vozidlo stojící na jednom z parkovišť v ulici Hráského nedaleko obchodního centra Chodov.

Policisté, kteří dorazili na místo zjistili, že se v uzavřeném zavazadlovém prostoru uvedeného auta nachází mrtvá žena. Ve spolupráci s hasičskou jednotkou kufr otevřeli.

“Přivolaný lékař nepotvrdil cizí zavinění, čemuž nasvědčovaly i další okolnosti, které ohledáním místa zjistili kriminalisté,” uvedl Daněk.

Důvod úmrtí neznámé sedmatřicetileté ženy osvětlí až nařízená soudní pitva. Podle informací zasahujícího lékaře však žena byla mrtvá už delší dobu.

“Kriminalisté na případu i na zjištění totožnosti neznámé ženy intenzivně pracují. Bližší informace k tomuto případu Vám tak v současnosti nemohu podat,” řekl Daněk.

Zdroj: Media Press Servis/ROL.CZ
Foto: Jan Kalina, mapy.cz

Filed in: Česko, Kraj hl.m. Praha, Regiony a obce

Comments are closed.