6:47 pm - Úterý Říjen 23, 2018

V Netolicích se uskuteční 10. Pohádkový den se Zdeňkem Troškou

NETOLICE – Už po desáté se na jihu Čech uskuteční letos v březnu Pohádkový den s pohádkovým králem, režisérem Zdeňkem Troškou. ROL.CZ to řekl jeden z organizátorů akce Marcel Goetz.

Akce se uskuteční 16. března v Netolicích na Prachaticku.

Vše začne v půl deváté ráno v hale českobudějovického nádraží uvítáním krále v pohádkových převlecích, nejlépe z filmů Zdeňka Trošky. Toho přivítá ministr pohádkových železnic Pavlel Kosmata, pak bude následovat společný odchod do pohádkového vlaku.

„Pět minut před deváhou hodinou bude z nádraží odjíždět vlak do Netolic. Od 9.32 do 9.56 bude na nádraží v Dívčicích autogramiáda Zdeňka Trošky a VIP hostů. Oficiální část Pohádkového dne začne na nádraží Netolice v deset hodin,“ přiblížil program Goetz.

Podobné celodenní akce jsou podle pořadatele vždy velmi úspěšné a hojně navštěvované. Součástí té právě chystané v Netolicích bude i pokus o rekord v počtu pohádkových postav z filmů Zdeňka Trošky a také kostýmový průvod. Vše zakončí autogramiáda pohádkového krále. Chybět nebude ani další doprovodný program pro děti.

Zdroj fotografie: Mapové centrum ČB

Filed in: Regiony a obce

Comments are closed.