2:26 pm - Středa Říjen 17, 2018

Sága o Tévezovi pokračuje: Argentinec chce zůstat v Anglii

MANCHESTER – Osmadvacetiletý útočník Carlos Tévez počítá s tím, že bude i nadále pokračovat v kariéře v anglické Premier League a dokonce v dresu Manchesteru City. A to přes spory s klubem a manažerem Robertem Mancinim.

Tevez a kouč Mancini

„Jsem připraven vrátit se a udělat pro klub to nejlepší,“ citoval Argentince v úterý web bbc.co.uk. Tévez se nyní po návratu z „útěku“ do rodné vlasti připravuje individuálně. Comebacku na fotbalovou scénu se ale přiblížil už po konci zimního přestupního termínu, kdy se jej nepodařilo Manchesteru City prodat.

Zájemců o služby elitního střelce s nálepkou náladové hvězdy, která neví, co chce, se sice našlo na starém kontinentu dost, nikdo z nich ale neakceptoval klubem stanovenou cenu 35 milionů eur (cca 880 milionů korun).

Téveze tak po posledním incidentu ze zářijového zápasu Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov, kdy Argentinec odmítl jít na hřiště za rozhodnutého stavu pro bavorský celek, vzal na milost i kouč vedoucího celku nejvyšší anglické ligy Roberto Mancini.

Vztah obou mužů byl přitom v posledních týdnech na ostří nože. Tévez prohlásil, že s ním italský stratég zacházel jako se psem, a zvažoval proti klubu a pokutě ve výši skoro 50 milionů korun dokonce žalobu. K tomuto kroku ale podle všeho nyní nedojde.

„Mancini Carlosovi více než otevřel dveře k návratu, vše nyní závisí na jeho fyzičce,“ prohlásil Tévezův poradce Paul McCarthy. „Pokud bude třeba se omluvit, udělám to. Pokud mě Mancini chce zpět, rád klubu pomohu v cestě za titulem,“ dodal Tévez, který byl v předešlých dvou letech nejlepším střelcem týmu a do osudného incidentu i kapitánem „Citizens“.

Zdroj foto: www.skysports.com

Filed in: Fotbal, Sport

Comments are closed.