10:25 am - Pondělí Říjen 22, 2018

Útočník Sparty Kadlec jedná s Wolfsburgem o přestupu

PRAHA – O Václava Kadlece ze Sparty má zájem německý klub VfL Wolfsburg. Během čtvrtka by se měl Kadlec rozhodnout, zda nabídku přijme a vedení klubu začne jednat se Spartou. Informaci přinesla agentura Mediafax.

Zájem Wolfsburgu, v jehož sestavě je z Čechů už Petr Jiráček nebo Jan Polák, trvá delší dobu. „Kdyby se Vašek Kadlec na podzim nezranil, kvůli čemuž musel absolvovat v Německu a ve Švýcarsku dvě operace, tak už by byl hráčem Wolfsburgu. I když ještě není úplně fit, tak Felix Magath má zájem na jeho přestupu už v tomto zimním přestupním termínu,“ řekl Mediafaxu ve čtvrtek hráčův agent Pavel Paska.

Ve Wolfsburgu by časem mohlo být větší množství českých hráčů, protože klub má také zájem o útočníka Plzně Václava Pilaře.

„Wolfsburg už poslal detailní plán regeneračních postupů včetně dat a míst, kde by je měl Václav Kadlec absolvovat. Ale teď se nejdřív musí rozhodnout sám,“ dodal Pavel Paska z agentury ISM.

Devatenáctiletý Václav Kadlec přestoupil do Sparty v roce 2008 a svůj první ligový gól dal již v 16 letech. V Gambrinus lize odehrál už 78 zápasů a dal 15 branek. Jednou nastoupil za reprezentační A mužstvo a při svém debutu proti Lichtenštejnsku také skóroval.

Zdroj fotografie: flickr.com/funky1opti 

Filed in: Fotbal

Comments are closed.