7:52 pm - Pondělí Říjen 15, 2018

Šok pro bezdomovce. Našli ženskou hlavu

PRAHA – Nález lidské hlavy nahlásili v neděli odpoledne bezdomovci policii v Karlíně.  „Na místo dorazili  kriminalisté i policejní lékař a začali se vší pečlivostí ohledávat místo nálezu. Brzy bylo zřejmé, že jde o hlavu neznámé ženy,” uvedla pro Media Press Servis ROL.CZ policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Ilustrační foto

Část těla ležela v křoví na špatně přístupném místě u křižovatky ulic Pobřežní a Šaldova. V oblasti jsou podle Zoulové opuštěné haly a často se tam pohybují bezdomovci a narkomani.

“Policisté budou prověřovat, zda hlava patří k jiným částem ženského těla, které se v poslední době našly v jiných částech Prahy,” řekla pro Media Press Servis ROL.CZ mluvčí.

Useknuté ruce byly nalezeny u potoka

„V metropoli se za posledních několik měsíců našlo hned několik částí lidského těla,“ upřesnila Zoulová.

Na začátku prosince byly u Kunratického potoka nalezeny dvě lidské ruce. Podle dostupných informací byly končetiny svázány páskou a useknuté v zápěstí. Soudní pitva později naznačila, že pravděpodobně patří k tělu objevenému na Štědrý den v lesoparku na Krejcárku. Ostatky jsou pravděpodobně čtyřicetileté až pětačtyřicetileté ženy. Kriminalisté případ vyšetřují pro podezření z vraždy.

 

Zdroj textu: Media Press Servis ROL.CZ/Pavel Koller

Zdroj fotografie: www.flickr.com/ClickE

Filed in: Česko

Comments are closed.