2:08 am - Neděle Říjen 21, 2018

Kamerunská posila Liberce chce vyhrát se Slovanem titul

LIBEREC – Fotbalisty Liberce posílil kamerunský záložník Nesnen Feuleu Ndemen. Urostlý záložník přišel do Slovanu na hostování s opcí. Uvedly to webové stránky libereckého klubu.

“Chci s Libercem vyhrát titul. Jinou ambici momentálně nemám. Chci pravidelně hrát a vyhrát ligu,” řekl.

Jeho cílem je prosadit se v Evropě. “O českém fotbale toho moc nevím, ale agent mi říkal, že se tu hraje dobrý fotbal. A o Slovanu jsem si přečetl, že dvakrát vyhrál místní titul, takže to bude dobrý tým,” řekl záložník, který by měl na dresu nosit Ndemen. “Všichni mi ale říkají “Žunínu” (Junior), to ale prý na dresu mít nemůžu,” neskrývá zklamání.

Zatím se mu v Liberci moc líbí. “Hráči, trenéři i všichni co jsem zatím potkal jsou moc fajn. Vypadají mile a chovají se ke mně hezky. Na tréninku se mi s nimi pracuje dobře. Jsou tady vynikající hráči. Hrajou moc dobrý fotbal,” ocenil Ndemen.

Nesnen Feuleu Ndemen se narodil 18. března 1990. Jeho místo je ve středu zálohy. Kamerunec měří 179 centimetrů a váží 75 kilogramů. Ndemen hrál pět let nejvyšší kamerunskou soutěž. Do Slovanu přichází z týmu Les Astres FC, který sídlí ve městě Douala v Kamerunu.

Zdroj: Media Press Servis / ROL.CZ / Marek Kuntoš
Zdroj fotografie: FC Slovan Liberec

Filed in: Fotbal, Sport

Comments are closed.