7:06 pm - Úterý Říjen 16, 2018

Bývalému fotbalistovi Skuhravému hrozí až 8 let vězení

PRAHA – Státní zastupitelství poslalo k soudu Tomáše Skuhravého. Jak informovala RegionOnline.cz (ROL.CZ) obvodní státní zástupkyně pro Prahu 4 Blanka Valsamisová, v případě odsouzení hrozí bývalému fotbalovému reprezentantovi až osmileté vězení.

Tomáš Skuhravý

Vše se točí kolem případu gangu, který obchodoval s luxusními kradenými automobily. Kauza ale ještě není definitivně uzavřena, protože policisté stíhají hned šest osob a vyšteřování tak potrvá ještě několik měsíců.

Podle kriminalistů „úřadoval“ gang především ve Středočeském a Ústecké kraji a také v západních Čechách. V minulém roce zabavila policie skupině celkem 35 aut v hodnotě přes 40 milionů korun. Jednalo se zejmén a  luxusní vozidla značek BMW, Audi, Mercedes Benz nebo Porsche. Automobily ukrývali v garážích a bývalých průmyslových objektech.

Šestačtyřicetiletý Skuhravý, který oblékal dres pražské Sparty, Sportingu Lisabon nebo FC Janov, měl fingovat krádež půjčeného vozu za dva miliony korun. Vůz ale nevrátil a předal komplicovi. Ten ho následně upravil a snažil se o jeho prodej.

Rodák z Českého Brodu odehrál v dresu československé reprezentace 43 utkání, ve kterých nastřílel 14 gólů. S pěti brankami se stal dokonce nejlepším střelcem světového šampionátu v roce 1990 v Itálii, kde národní tým došel až do čtvrtfinále.

Zdroj fotografie: repro Youtube.com

Filed in: Fotbal, Sport

Comments are closed.