3:40 pm - Neděle Říjen 15, 9358

Ski areál Razula zažil nápor návštěvníků

VELKÉ KARLOVICE- Nejvydařenější týden má za sebou Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích. Agentuře Media Press Servis/ROL.CZ to v neděli sdělila mluvčí turistického resortu Valachy Martina Žáčková.

„Připadl na jarní prázdniny školáků v domovském Zlínském kraji, které dříve patřily návštěvnicky k slabším. Letos se ale situace obrátila,“ konstatovala Žáčková. Hotely resortu Valachy ve Ski areálu Razula bývaly v době zlínských jarních prázdnin i v minulosti vždy vyprodané, ale vedle ubytovaných hostů na sjezdovkách chyběli jednodenní návštěvníci.

Letos se však sjezdovky zaplnily. „Vedle rodin s dětmi přijíždělo také velké množství běžkařů. Jistě tomu napomohlo i hezké slunečné počasí. V závěru týdne sice nastala mírná obleva, díky převážně slunečnému počasí ale nijak zvlášť nepoznamenala ani víkendovou návštěvnost,“ konstatovala Žáčková.

Na sjezdovkách Ski areálu Razula nadále zůstává zhruba metr sněhu, v dalších dnech se podle předpovědí počasí očekává opětovné ochlazení a lyžařská sezona tak ještě neskončí.

 

 Zdroj textu: Media Press Servis/ROL.CZ

Zdroj fotografie: turistický resort Valachy

Filed in: Regiony a obce, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Comments are closed.