7:52 pm - Pondělí Říjen 15, 2018

Rosického lanaří Fulham, sám hráč ale nemá zájem

LONDÝN – Účastník anglické fotbalové Premier League Fulham má podle anglických médií zájem o Tomáše Rosického. Hráčův agent Pavel Paska nicméně agentuře Mediafax prozradil, že možnost jít do Fulhamu kapitána české reprezentace nezajímá.

Tomáš Rosický

Fulham podle Squeaky Bum Time News nabízí konkurenčnímu Arsenalu částku ve výši 90 milionů korun.

O odchodu Rosického z Emirates Stadium se mluví už delší dobu, hlavním důvodem je fakt, že 31letý středopolař nedostává od kouče Arséna Wengera na hřišti tolik prostoru a času, kolik by si představoval.

Navíc v červnu začíná fotbalové mistrovství Evropy v Polsku a na Ukrajině a Rosický dobře ví, že jako jeden z tahounů českého výběru, potřebuje být na Euro připraven. I proto je pravděpodobné, že z Arsenalu odejde. „Ale o Fulham nejeví Tomáš vůbec žádný zájem. Ve hře jsou úplně jiné kluby,“ uvedl Paska.

Už na konci minulého roku projevili o odchovance pražské Sparty zájem turecký Galatasaray Istanbul, ve kterém už působí další reprezentant Milan Baroš, řecký Olympiakos Pireus nebo německý Wolfsburg. Ten trénuje Felix Magath a v lednovém přestupovém období už ulovil plzeňské opory Petra Jiráčka a Václava Pilaře.

Zdroj fotorafie: sgbet7.com

Filed in: Fotbal, Sport

Comments are closed.