6:46 pm - Úterý Říjen 23, 2018

Při nehodě na Rakovnicku uhořela patnáctiletá dívka

MŠEC, ŘEVNIČOV – Osobní automobil značky Renault se čtyřmi pasažéry havaroval v neděli okolo desáté hodiny večer na silnici mezi Řevničovem a Mšecem na Rakovnicku. Vůz začal po nárazu hořet. Povedlo se z něj vyprostit jen tři osoby, patnáctiletá dívka v autě uhořela. O tragédii informuje agentura Media Press Servis/ROL.CZ.

Ilustrační foto

Auto sjelo na kluzké vozovce ve vysoké rychlosti ze silnice ze Slaného směrem na Karlovy Vary, narazilo bokem do vzrostlého stromu, převrátilo se a začalo hořet. „Kolem projíždějící řidiči nemohli otevřít zdeformované dveře, rozbili tedy hasicím přístrojem čelní sklo a vytáhli z hořícího auta tři osoby,“ popsal situaci Libor Pospíšil, vyšetřovatel požárů středočeského kraje.

Dívku zaklíněnou na zadním sedadle se jim vytáhnout nepovedlo. Při příjezdu hasičů už auto hořelo natolik, že se nedalo pomoci. Po uhašení byla dívka již mrtvá.

Podle Pospíšila jednoho vážně zraněného transportoval vrtulník do vojenské nemocnice do Prahy a dva zraněné převezla sanitka do nemocnice ve Slaném.

U nehody zasahovaly dvě profesionální a jedna dobrovolná hasičská jednotka, dvě sanitky a vrtulník.

Zdroj textu: Media Press Servis/ROL.CZ/Jolana Boháčková

Zdroj fotografie: Hasiči Středočeského kraje

Filed in: Středočeský kraj

Comments are closed.