10:28 am - Pondělí Říjen 22, 2018

Pohřeb Whitney Houstonové bude přenášen živě přes internet

LOS ANGELES – Smrt Whitney Houston je zatím opředena řadou nejasností. Truchlící fanoušci po celém světě ale budou mít možnost se rozloučit se svou hvězdou. Její pohřeb totiž bude přenášen živě na internetu.

Jediná digitální videokamera bude umístěna uvnitř kostela, kde se má konat smuteční obřad. Následná záznam bude poskytnut nejdříve novinářům a následně pak všem truchlícím fanouškům. Obřad se bude konat v sobotu dne 18. února a předpokládá se, že bude trvat kolem devadesáti minut. S hlavním projevem vystoupí gospelový zpěvák a pastor, který oddával Houstonovou a jejího posledního manžela Bobby Browna v roce 1992. Po obřadu bude zpěvačka pohřbena na hřbitově Fair View v New Yersey, kde je pochován také její otec.

Mezitím dále pokračuje vyšetřování smrti Houstonové. V současné době není stále jasné, které léky byly v jejím hotelovém pokoji nalezeny, ani který z lékařů provedl jejich předpis. Se závěrečným stanoviskem by vyšetřovatelé měli přijít v průběhu příštího týdne.

Whitney Houstonová patřila k nejúspěšnějším moderním zpěvačkám historie. Její nezaměnitelný hlas prodal víc než 170 milionů desek. Na své konto si připsala mnohá vítězství v prestižních hudebních soutěžích. Pronikla i do filmového průmyslu. Film Osobní strážce, v němž ztvárnila hlavní postavu, se dodnes těší velké popularitě.

Zdroj: bbc.co.uk
Zdroj fotografie: csfd.cz

Související články:
http://www.regiononline.cz/2012/02/12/whitney-houston-zemrela/
http://www.regiononline.cz/2012/02/12/whitney-houston-hvezdy-citaty/

Filed in: Aktuálně, Hudba, Kultura

Comments are closed.