2:47 am - Sobota Říjen 20, 2018

Podnapilý ukousnul své manželce část ucha

RÝMAŘOV – Agresivní muž pod vlivem alkoholu ukousnul své o dva roky mladší manželce kus ucha v jednom z bytů na náměstí Svobody v Rýmařově. Nejprve ji napadl slovně vulgárními výhružky a poté i fyzicky. Agenturu Media Press Servis ROL.CZ o tom v pondělí informovala Pavla Tušková, mluvčí bruntálské policie.  

Ilustrační foto

„Při příjezdu místních policistů se na místě nacházela dvaatřicetiletá žena, která měla vážné zranění ucha a její čtyřiatřicetiletý agresivní muž. Policisté ihned zavolali lékařskou pomoc a muže zadrželi. V bytě byly společně s rodiči také tři děti, které jsme předali sociálním pracovnicím,“ informovala Tušková.

Silně podnapilý muž nejprve začal svou ženu vulgárně urážet a poté ji chytil za krk. Ženě se z tohoto sevření podařilo vyprostit a utekla do kuchyně. Tady ji agresor fyzicky napadl a odkousnul jí část pravého ušního boltce i s chrupavkou. Toto zranění si vyžádalo okamžitý převoz do nemocnice, kde lékaři ženě část chybějícího ucha přišili.

Policisté muže zadrželi a obvinili ze zvlášť závažného zločinu ublížení na zdraví. Protože už byl v minulosti za útoky vůči manželce opakovaně stíhán, hrozí mu trest odnětí svobody až na deset let.

Zdroj textu: Media Press Servis ROL.CZ/Jana Golíková

Zdroj fotografie: www.flickr.com/jemsweb

Filed in: Moravskoslezský kraj

Comments are closed.