1:31 am - Čtvrtek Říjen 18, 2018

Pardubičtí policisté dopadli muže podezřelého z vraždy

PARDUBICE – Muže podezřelého z vraždy seniorky, kterou bez známek života našli minulé úterý v Moravanech na Pardubicku, dopadli pardubičtí kriminalisté spolu s kolegy z Prahy, Libereckého, Ústeckého a Středočeského kraje. ROL.CZ o tom v pondělí informovala mluvčí pardubických policistů Eva Maturová.

Důchodkyni našla v domě bez známek života její dcera. Pitva ukázala na cizí zavinění a policisté okamžitě začali pátrat po vrahovi. Také v televizním zpravodajství proběhlo několik zpráv, včetně záznamu z kamer na nádraží. Právě na základě několika poznatků a svědectví se podařilo pravděpodobného vraha chytit.

„K odhalení identity podezřelého nám napomohla také média a veřejnost, kterým tímto způsobem za jejich pomoc děkujeme. Veškeré přijaté poznatky byly nadále rozpracovány a v pondělí v časných ranních hodinách byl podezřelý našimi policisty v Libereckém kraji zadržen,“ uvedla Maturová.

Muž je nyní v policejní cele a bude podán návrh na jeho vzetí do vazby.

Jedná se o zhruba padesátiletého muže vyšší sportovní postavy v červené bundě. Pokud se mu podaří vraždu prokázat, hrozí mu až 18 let vězení.

Zdroj fotografie: Policie ČR

Filed in: Pardubický kraj

Comments are closed.