8:45 pm - Čtvrtek Říjen 18, 2018

V Novém Městě budou o víkendu závodit firemní týmy

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ – České sportovní firemní hry – zimní – se od pátku 24. do neděle 26. února uskuteční v Novém Městě na Moravě. Poběží se také Novoměstská třicítka, na níž si mohou amatéři vyzkoušet profesionální tratě. ROL.CZ to řekla Veronika Klapačová z novoměstské radnice.

V rámci sportovní akce pro firmy, která se uskuteční od 24. do 26. února v Novém Městě na Moravě čeká účastníky více než deset disciplín. Firemní týmy se mohou například přihlásit na sjezdové i běžecké lyžování, hokejový turnaj, curling, orientační běhu nebo squash.

Firmu lze reprezentovat i v klidnějších disciplínách jako jsou poker či bowling. V rámci her je připravený také bohatý doprovodný program a dva společenské večery. Závodníci se též setkají s Radkem Jarošem, známým horolezcem z Nového Města. Soutěžit přijede okolo 200 zástupců firem z celé České republiky.

Asociace firemních sportů pořádá otevřený závod nazvaný Novoměstská třicítka, který se poběží 25. února. Jde o závod na 30 kilometrů klasicky na běžkařských tratích v Novém Městě na Moravě.

Příchozí a amatéři tak mají jedinečnou možnost vyzkoušet si nejen tratě, ale i zázemí profesionálních závodů. Start závodu je v 11 hodin a akreditace začne od 9 hodin ve vstupu hotelu SKI.

Zdroj: Media Press Servis / ROL.CZ / Michal Vogl
Zdroj fotografie: Asociacefiremnichsportu.cz

Filed in: Sport, Zimní sporty

Comments are closed.