8:49 pm - Čtvrtek Říjen 18, 2018

Noc reklamožroutů nabídne světovou reklamní špičku i české tvůrce

PRAHA – Na české poměry unikátní akce s názvem Noc reklamožroutů se nezadržitelně blíží. Už 2. února budou mít návštěvníci klubu Roxy možnost zhlédnout více než pět a půl hodinové pásmo reklamních spotů z celého světa.

Na programu budou jak nejlepší reklamní spoty uplynulých let, tak sekce kontroverzních reklam sahajících až do roku 1935. Pravidelní návštěvníci se mohou těšit také na oblíbenou historickou sondu do socialistické podoby reklamy.

Promítat se bude ve všech klubových sálech Roxy na  šesti plátnech. Po skončení hlavního programu se o následnou taneční párty postará člen kapely Monkey Bussines Roman Holý.

Vůbec první ročník Noci reklamožroutů se uskutečnil v roce 1981 pod vedením Jeana-Marie Boursicota. Po velkém úspěchu se následně show rozšířila po celém světě. V současnosti se tato akce koná ve více než 130 městech po celém světě.

Klub Roxy otevře své brány prvním návštěvníkům 2. února již v 19 hodin. Samotný reklamní program začne o hodinu později. Ceny vstupenek, které můžete zakoupit v síti prodejen Ticketpro, se pohybují v rozmezí od 350 do 450 korun.

Zdroj: www.mediaguru
Zdroj fotografie: www.mediaguru.cz

Filed in: Aktuálně, Film a TV

Comments are closed.