10:27 am - Pondělí Říjen 22, 2018

Domácích zápasů musíme využít, tvrdí Jágr

PHILADELPHIA – Hokejisté Philadelphie Flyers zvítězili v nočním utkání NHL nad Minnesotou Wild 5:1. Dvěma asistencemi se na vysoké výhře podílel Jaromír Jágr, který doufá, že jeho tým dokáže využít příznivější los.

Jaromír Jágr

Flyers totiž hned sedm z následujících deseti duelů odehrají v domácím prostředí. „Víme, že teď máme dobré rozlosování, kdy budeme hrát spoustu zápasů doma. Musíme toho využít. Začali jsme dobře, ale důležité budou ty další zápasy, které teprve přijdou. Chceme hrát před play off co nejlepší hokej a umístit se co nejvýše,“ řekl Jágr pro televizi Nova.

Český útočník sice není po návratu po zranění tak produktivní, ovšem je rád, že bodují i jiné, než jen první útočná formace.

„Nedařilo se nám, ale když to nešlo první lajně, tak naštěstí zaskočili další a vyhráli jsme čtyři zápasy z pěti. Nemůže se ti dařit celou sezonu, na každého hráče to přijde. Kdyby trenér rozdělil první lajnu, tak by rozhodil celý tým. Důležité je, abys makal pro mužstvo. Nemusíš dávat góly, ale abys dělal jiné věci, které týmu pomůžou,“ uvedl Jágr.

Gólově se v zápase s Minnestou prosadil jiný Čech. Jakub Voráček osm minut před koncem pečetil výhru „Letců“.  „Hráli jsme dobře zezadu, hlavně Bryzgalov chytal výborně. Doufám, že i ve čtvrtek proti New Yorku Islanders získáme dva body,“ přeje si Voráček.

Zdroj fotografie: flickr.com/s.yume

Filed in: Hokej, Sport

Comments are closed.