7:38 pm - Úterý Červenec 17, 2018

NBA: Veselý si připsal čtyři body a jeho Washington poprvé vyhrál

WASHINGTON – Basketbalisté Washingtonu slaví první výhru v sezoně NBA, když v noci z 10. ledna na středu 11. ledna na domácí palubovce vyhráli nad Torontem 93:78. Čtyřmi body jim k tomu pomohl i český basketbalista Jan Veselý.

Veselý v zámořské soutěži nastoupil teprve podruhé a vedl si lépe než při premiéře. V předchozím zápase s Minnesotou zaznamenal jen dva body. Nyní si na konto připsal body čtyři, dva doskoky a  jednu asistenci. Na palubovce byl přitom šestnáct minut a šestnáct sekund.

Washington sice po první čtvrtině prohrával, pak ale zápas otočil a dovedl utkání do vítězného  konce. Tým Wizards tak ukončil černou šňůru osmi zápasů bez vítězství.

V ostatních zápasech většinou vítězili favorité. Chicago Bulls vyhrálo v Minneotě a Los Angeles Lakers doma přehráli Phoenix. Překvapivá pak byla výhra Golden State nad Miami v prodloužení 111:106.