9:11 am - Pondělí Prosinec 17, 2018

Cizinec si na motorce bez dokladů dojel pro smrt

U obce Kosmonosy v sobotu odpoledne havaroval motocyklista. K nehodě došlo na silnici 610, ve směru na Debř. 30letý cizinec na místě svým zraněním podlehl, nikdo jiný zraněn nebyl. K motorce značky Honda  muž neměl žádné doklady.

Říká se jim dárci orgánů a s každým jarem je jich víc.

K tragické nehodě došlo v  Kosmonosích na frekventovaném místě v blízkosti prodejny OBI, nikdo další zraněn naštěstí nebyl. „Příčinou je podle všeho nezvládnutí motorového vozidla“, řekl pro Region Online CZ mluvčí mladoboleslavské policie David Schön.

Podle policie vjel muž po silnici směrem na Debř z neznámého důvodu do protisměru a narazil při tom do dopravní značky. Jak dále uvedl David Schön, vrtulník lékařské záchranné služby sice přiletěl záhy, ale ani nepřistával, protože lékaři mezitím konstatovali smrt. Podle slov mluvčího  Schöna, utrpěl muž při nárazu do dopravní značky zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl.

30letý cizinec řídil silniční motocykl značky Honda, k němuž neměl žádné doklady. Všechny okolnosti nehody, včetně přítomnosti alkoholu nebo jiných návykových látek, policie šetří.

Kvůli nehodě je komunikace dočasně uzavřena. V tuto chvíli je už ale jeden pruh uvolněn. Na místě probíhá vyšetřování.

Zdroj MDPS ROL.CZ/Jolana Boháčková

Zdroj foto: archiv MDPS ROL.CZ/jj

Filed in: Česko, Mladá Boleslav, Regiony a obce, Středočeský kraj

Comments are closed.