6:49 pm - Úterý Říjen 23, 2018

S Přibylem se přišli rozloučit i herec Trojan nebo kouč Bílek

PRAHA – Ve velké obřadní síni krematoria v Praze-Strašnicích se v pátek uskutečnilo poslední rozloučení s místopředsedou představenstva fotbalové Sparty Lukášem Přibylem. Pohřbu se kromě Přibylovy rodiny a jeho nejbližších zúčastnili i fotbaloví fanoušci a další osobnosti.

Lukáš Přibyl zemřel ve 33 letech

Poslední rozloučení si nenechali ujít předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta, reprezentační kouč Michal Bílek, internacionál Antonín Panenka, šéf pražské Sparty Daniel Křetínský, trenéři Pavel Hoftych s novým generálním sportovním manažerem Sparty Jaroslavem Hřebíkem.

Nechyběli ani herec a velký fanoušek „klokanů“ Ivan Trojan, zpěvák Vojtěch Dyk nebo někdejší kolegové Přibyla a sportovní komentátoři České televize Robert Záruba, Miroslav Bosák či Petr Svěcený.

Přibyl zamřel minulý čtvrtek ve třiatřiceti letech přímo ve své kanceláři na stadionu Sparty na Letné. Příčinou smrti bylo pravděpodobně selhání srdce. Sparťanští fotbalisté uctili památku Přibyla už při pondělní generálce proti Banké Bystrici. Minutou ticha začne i sobotní utkání prvního jarního kola Letenských proti Slovácku.

Fanoušci „klokanů“ chystají důstojné rozloučení

Vzpomínce na Přibyla věnován i nedělní zápas Bohemians 1905 proti Jablonci. U hlavního vchodu a u vchodu č. 4 (kotel za brankou) stadionu v Ďolíčku budou k dispozici kondolenční knihy. Na Přibyla nebude zapomenuto ani v zápasovém programu, hráči nastoupí k zápasu s černými páskami a před utkáním v Edenu proběhne minuta ticha.

S Přibylem, který v kotli Bohemky vyrůstal, se ve 33. minutě zápasu rozloučí vlastní choreografií Ultras. Upraven bude také poločasový program, který proběhne v komorním duchu jako vzpomínka na našeho kamaráda a „klokana“ každým coulem.

Zdroj fotografie: repro Youtube.com

  • Související:

http://www.regiononline.cz/2012/02/15/pribyl-pohreb-bohemians-1905/
http://www.regiononline.cz/2012/02/14/sparta-lukas-pribyl-2/
http://www.regiononline.cz/2012/02/12/pribyl-smrt-srdecni-vada/

Filed in: Fotbal, Sport

Comments are closed.