2:07 am - Neděle Říjen 21, 2018

V Lázních Klimkovice modernizovali ubytování

KLIMKOVICE – Hýčkat své klienty budou ještě více v Lázních Klimkovice. Pro návštěvníky totiž dokončují modernizaci pokojů i  bezbariérových koupelen. Oprava 99 pokojů přišla na více než 27 milionů korun a částečně ji pokryly peníze z Evropské unie.

„Rekonstrukce a modernizace 99 pokojů v sanatoriích Klimkovice končí příští týden a stavba bude předána k užívání,“ uvedl pro RegionOnline.cz (ROL.CZ)  Michal Sobek, mluvčí Regionální rady Moravskoslezsko, která se na modernizaci podílela částkou 12,3 milionů korun.

Celkem rekonstrukce přišla na 27,2 milionu korun a pomohly jí také  dotace z Evropské unie. Ty projekt získal jako podporu cestovního ruchu za účelem zlepšení kvality ubytovacích zařízení pro turisty v Moravskoslezském kraji.

Modernizace spočívala v kompletní rekonstrukci 99 pokojů a jejich vybavení novým zařízením. Na bezbariérové se předělávaly také koupelny, aby vyhovovaly současným standardům a potřebám klientů s nemocemi pohybového aparátu.

Lázně Klimkovice leží v krásné přírodě na úpatí Nízkého Jeseníku a s výhledem na Beskydy. Specializují se na léčbu pohybového ústrojí, neurologických, gynekologických a cévních onemocnění. Léčba je založená na přírodním léčebném pramenu – jodobromové solance.

Zdroj textu: MDPS/ROL/Anna Vidiševská

Foto: Anna Vidiševská

Filed in: Moravskoslezský kraj, TZ Cestovní ruch

Comments are closed.