2:28 pm - Středa Říjen 17, 2018

Lázeňský host z Arábie skončil na záchytce

KARVINÁ – Z restaurace v Karviné-Hranicích museli jednomu z hostů pomoci v pátek nad ránem městští policisté. Místo podlahy u dveří restaurace dostal lázeňský host ze Saúdské Arábie postel na záchytné stanici. O incidentu informoval ROL.CZ mluvčí karvinských strážníků Václav Ožana.

Ilustrační foto

Těsně před čtvrtou hodinou nad ránem volala na tísňovou linku karvinské městské policie servírka jedné z restaurací v Karviné-Hranicích, že do podniku přišel podnapilý muž, který odmítá odejít.

Hlídka městské policie okamžitě vyjela na místo ověřit, co se děje. U vchodu provozovny strážníci našli ležet podnapilého muže. Později zjistili, že se jedná o lázeňského pacienta ze Saudské Arábie.

„Servírka vypověděla, že opilec se po svém příchodu dožadoval dalšíhoalkoholu. Když mu ho odmítla nalít, chtěl sice odejít, ale ke dveřím už nedošel,“ sdělil Ožana.

Strážníci opilce převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Po vystřízlivění a propuštění musel být na místo přivolán tlumočník. Za noční extempore dostal cizinec pokutu.

Foto: Anna Vidiševská

Filed in: Karviná, Moravskoslezský kraj, Regiony a obce

Comments are closed.