7:12 pm - Úterý Říjen 23, 2018

Dres Messiho ulovil Kadlec. Bude ho ale muset nechat vydražit

LEVERKUSEN – Po úterním utkání v Lize mistrů získal dres barcelonské hvězdy Lionela Messiho český obránce Leverkusenu Michal Kadlec. Jak ale uvedl deník Bild, dlouho se z něj radovat nebude. Sportovní ředitel německého klubu Rudi Völler chce totiž nechat dres vydražit.

Lionel Messi s Michalem Kadlecem

Kromě porážky 1:3 se slavným španělským celkem naštvalo Völlera také chování Kadlece s dalším obráncem Bayernu Manuelem Fridrichem. Ten vyhrál souboj o Messiho dres v poločasové přestávce, po konečném hvizdu ho ulovil právě český reprezentant.

„Tím, co udělali, zašli až příliš daleko. Ještě jsem s nimi osobně nemluvil, ale rozhodně to udělám. Mohu vám zaručit, že jak Kadlec, tak Frierich nechají dresy vydražit pro dobročinné účely,“ cituje deník Bild rozezleného Völlera.

Leverkusen se může pokusit o postup do čtvrtfinále Ligy mistrů ještě 7. března, kdy je na programu odveta na Nou Campu.

Podobný obrázek byl k vidění také v základní skupině. O dres argentinského útočníka zase svedli boj fotbalisté Plzně. Z Barcelony si dres Messiho odvezl Milan Petržela. V poločase domácí odvety v Edenu se dočkal Václav Pilař, na konci utkání pak získal trofej František Rajtoral.

Zdroj fotografie: repro Youtube.com

Filed in: Fotbal, Sport

Comments are closed.