6:45 pm - Úterý Říjen 23, 2018

VIDEO: Jágr v reklamě. Žvýkačky, Bingo i horské kolo

PRAHA – Kromě spousty gólů, přihrávek i skvělých výkonů na ledě se Jaromír Jágr stal tváří i několika reklam. Portál RegionOnline.cz (ROL.CZ) čtenářům přináší první reklamy, ve kterých účinkuje olympijský vítěz a dvojnásobný mistr světa, jenž ve středu 15. února oslaví své čtyřicáté narozeniny.

Jaromír Jágr v reklamě na žvýkačky

Od září minulého roku se stal hlavní reklamní tváří společnosti Sazka a jak je vidno níže v článku, i v této disciplíně se mu poměrně daří a reklamy jsou úspěšné.

Současný útočník Philadelphie Flyers navíc v minulých letech podporoval ve volební kampani ODS, především Petra Bendla s Petrem Nečasem.

Vůbec první reklamou, ve které se kladenský rodák ukázal, byla ta z roku 1994 na horská kola značky Olpran. Jágr v klipu jezdí po americkém městě Pittsburghu, se kterým v té době získal už dva Stanleyovy poháry pro vítěze NHL.

Hned o rok později se rozhodla použít kladenského rodáka do své reklamy televize Nova na pořad Bingo. V klipu Jágr učí tři žáčky, co má Bingo společného s hokejem.

Suverénně nejpopulárnější reklamou se stal klip na žvýkačku Bubble Tape. Tato reklama pochází z roku 1998, kdy byl Jágr považován za jednoho z nejlepších hokejistů NHL.

V červnu roku 2010 se natočil Jágr čtvrtou reklamu. Ta propaguje doplněk stravy na podporu kloubů s názvem Gelactiv. Paradoxem je fakt, že nejslavnější český hokejista v té době tento výrobek skutečně používal.

Zdroj fotografie: repro Youtube.com

  • Související:

http://www.regiononline.cz/2012/02/12/rozhovor-jagr-jelinek/

Filed in: Hokej, Sport

Comments are closed.