2:28 pm - Středa Říjen 17, 2018

Hra plná duchů a Langmajerů

PRAHA – Divadlo Palace na Václavském náměstí uvede v sobotu 25. února od 19.30 hodin slavnostní premiéru nové duchařské komedie „Pohleď a budeš udiven“. Bok po boku si zde zahrají sourozenci Jiří a Lukáš Langmajerovi.   

Hra známého amerického dramatika Johna Patricka s názvem „Pohleď a budeš udiven“ je vtipně navrstvenou cestou do reality a nereality současně.

„Mrtvý“ profesor versus bývalý lékař

Na diváky čeká komedie plná nadpřirozena i tajemna a v představení nebude nouze ani o bizarní situace. Však děj samotný k tomu přímo vybízí. Starý profesor se totiž po smrti vrací do svého bytu jako duch a nebude tam rozhodně sám. Přebývají tam totiž nejen další tři duchové, ale i jeho bývalý lékař se snoubenkou.

Vlajkovou lodí je režisér Hruška

„Petr Hruška, který hru režíruje, je režisérem s velkou invencí. Jím nastudované komedie jsou vždycky vlajkovou lodí našeho divadla, a diváci se tak mají na co těšit,“ řekl pro RegionOnline.cz (ROL.CZ) divadelní ředitel Alexej Pyško.

V duchařské komedii „ Pohleď a budeš udiven“ si kromě Jiřího a Lukáše Langmajera zahrají Ladislav Mrkvička, Martina Hudečková, Miluška Bittnerová, David Suchařípa, Máša Málková a Petr Křiváček.

Zdroj: divadlopalace.cz
Zdroj fotografie: archiv Divadla Palace


 

 

Filed in: Divadlo, Kultura

Comments are closed.