6:47 pm - Úterý Říjen 23, 2018

Rodina, přátelé a fanoušci se přišli rozloučit s Whitney Houston

NEWARK – Stovky lidí se v sobotu přišli rozloučit se v zpěvačkou Whitney Houstonovou do kostela v New Jersey. Houstonová bude pohřbena dnes vedle svého otce Johna Russella Houstona na hřbitově ve Westfieldu. Informuje o tom internetový server BBC.

Již od brzkých ranních hodin se scházeli fanoušci před kostelem The New Hope Baptist Church ve městě Newark, kde Houstonová pod vedením své matky odstartovala svou pěveckou kariéru v místním gospelovém sboru.

Tělo Whitney Houstonové bylo do kostela přivezeno ve zlaté rakvi. Posledního rozloučení se zúčastnilo kolem 1500 členů rodiny a přátel. Během pohřbu vystoupil zpěvaččin přítel a herecký kolega Kevin Costner, který mluvil o tom, jak si i přes jejich zjevné rozdíly vybudovali pevné přátelství. „Whitney se dnes vrací do míst, kde to všechno začalo,“ řekl Kostner.

Příčina smrti zatím nebyla potvrzena

Na poslední cestě zpěvačku doprovázely tóny skladeb Love’s in Need of Love Today a Alicia Keys Send me an Angel, které v kostele v New Jersey zazpíval jejich skladatel Stevie Wonder. Mše byla ukončena zpěvaččinou nejlépe prodávanou skladbou I Will Always Love You.

Whitney Houstonová zemřela minulou neděli v hotelu v Los Angeles v předvečer udílení hudebních cen Grammy, kde měla vystoupit. Příčina smrti zatím nebyla potvrzena, ale policie se domnívá, že Houstonová se předávkovala léky nebo drogami.

Zdroj fotografie: csfd.cz

Související články:
http://www.regiononline.cz/2012/02/17/pohreb-whitney-houstonove-bude-prenasen-zive-pres-internet/
http://www.regiononline.cz/2012/02/12/whitney-houston-zemrela/

Filed in: Amerika, Svět

Comments are closed.