2:26 pm - Středa Říjen 17, 2018

Hořicí žena vběhla do restaurace

KARLOVY VARY – Neobvyklé drama se včera večer událo v Karlových Varech. Hořicí žena vběhla v sobotu vpodvečer do restaurace. S těžkými popáleninami ji záchranka převezla na popáleninové centrum v Praze.

Byt, kde žena bydlela, se nacházel přímo nad restaurací v penzionu v městské části Tuhnice. Ten zachvátily z dosud neobjasněných důvodů plameny, přeskočily i na ženu, která pak v šoku utíkala do restaurace. Tam ji personál a hosté uhasili. Novinkám.cz. to sdělila mluvčí karlovarské záchranky Barbora Silná.

Žena podle mluvčí utrpěla popáleniny na osmdesáti procentech těla, zasažené měla dýchací cesty a obličej. I proto záchranáři požádali o převoz leteckou službu z Plzně i Prahy.

„Vrtulník ale nemohl kvůli špatným povětrnostním podmínkách vzlétnout, proto ji odvezla sanitka na popáleninové centrum v Praze-Vinohradech,“ řekl Silná.

Záchranáři ošetřovali v restauraci také pětatřicetiletého muže, který ženu v plamenech pomáhal hasit. „Nadýchal se zplodin.  Odvezli ho na interní ambulanci karlovarské nemocnice,“ konstatovala mluvčí.

Zdroj fotografie: flickr.com

Filed in: Karlovarský kraj

Comments are closed.