7:09 pm - Úterý Říjen 16, 2018

Vedení ČSLH odmítlo návrh nové smlouvy s APK LH

PRAHA – Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) odmítl na svém čtvrtečním jednání výraznou většinou hlasů návrh nové smlouvy o vzájemné spolupráci, který předložila Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí ČSLH Zdeněk Zikmund.

Předložený návrh je v příkrém rozporu se stanovami Českého svazu ledního hokeje, stejně jako s jeho závazky vůči Mezinárodní hokejové federaci.

“Stávající smlouva o vzájemné spolupráci byla Asociací profesionálních klubů ledního hokeje vypovězena s účinností k 31. květnu 2012. Výkonný výbor ČSLH proto svolal na začátek března své mimořádné zasedání, na kterém bude projednán další postup v oblasti úpravy vzájemných vztahů mezi ČSLH a APK LH,” uvedl Zikmund.

Výkonný výbor ČSLH v další části jednání vyslechl i zprávy o výkonech reprezentačního mužstva na švédském turnaji Oddset Hockey Games 2012, třetím podniku ze série Euro Hockey Tour  i výsledcích mládežnických výběrů.

Na vědomí vzal i informaci o přípravách statutu tzv. hobby hráče a schválil přijetí klubu HC Lvi Břeclav, s.r.o., za člena Českého svazu ledního hokeje.

Zdroj: Media Press Servis / ROL.CZ / Petr Hašek
Zdroj fotografie: ČSLH

Filed in: Hokej, Sport

Comments are closed.