7:33 pm - Úterý Září 25, 2018

Herečka Bambasová porazila v herecké anketě i Dagmar Havlovou

ČESKÉ BUDĚJOVICE / PRAHA – Herečka Jihočeského divadla Daniela Bambasová porazila v anketě serveru i-divadlo.cz i slavnou herečku a bývalou první dámu Dagmar Havlovou. Podle výsledků ankety se do popředí dostala i další jihočeská herečka Lenka Krčková.

Bambasová třetí místo v anketě získala za roli Ráchel ve hře Slaměné židle. Za sebou nechala ona i Lenka Krčková taková jména, jako je Dagmar Havlová nebo Eliška Balzerová.

Na prvním místě ankety je Helena Dvořáková z Divadla v Dlouhé a Lucie Žáčková z Činoherního klubu.

Soupeřily desítky hereček

Bambasová obsadila třetí, Krčková sedmé místo. Ta za Štěpku z Petrolejových lamp. O hlasy soupeřilo v osmém ročníku Velké výroční ankety na portálu 73 hereček.

„Velmi mne to těší nejen za sebe, ale i za celé Jihočeské divadlo. Je to pro mne velká motivace do další práce,“ řekla ROL.CZ Bambasová. Tu diváci znají ze seriálu Velmi křehké vztahy televize Prima, kde hrála matku právníka Petra, kterým byl její vlastní syn, herec Divadla na Vinohradech Daniel Bambas.

Eliška Balzerová obsadila pozici na 17. – 21. místě, Dagmar Havlová 23. – 27. místo. Na 31. – 50. místě skončila například i herečka a zpěvačka Monika Absolonová.

Zdroj fotografie: Jihočeské divadlo

Filed in: Česko

Comments are closed.