2:06 am - Úterý Říjen 16, 2018

Fotbalový reprezentant Pudil přestoupil z Genku do španělské Granady

GRANADA – Šestadvacetiletý fotbalista Daniel Pudil, přestupuje z belgického Genku do klubu Granada CF, který je momentálně patnáctým klubem španělské La Ligy. Zde podepíše smlouvu na pět let. Informoval o tom hráčův agent Ondrej Chovanec na stránkách své agentury.

Pudilovi by v létě skončila smlouva a Genk proto v posledních dnech usiloval o jeho odchod. „V klubu jsem měl signály, že když nepodepíšu novou smlouvu, kterou jsem měl do léta, nechají mě na jaře sedět na tribuně. A EURO by mohlo být ztraceno,“ prohlásil hráč na webu agentury Chovanec Sport.

Levonohý obránce či krajní záložník se stane jediným českým fotbalistou, který bude momentálně hrát nejvyšší španělskou soutěž.

„Byla to nabídka, která se nedá odmítnout. Když se ozvala Granada, dlouho jsem neváhal. Španělská liga má úplně jinou kvalitu než belgická, o tom asi nemá cenu polemizovat. Strašně se těším na nové prostředí, na velké zápasy s Barcelonou nebo Realem,“ uvedl Pudil, který změnu klubu konzultoval i s reprezentačním trenérem Michalem Bílkem.

Zdroj fotografie: sxc.hu

Filed in: Fotbal

Comments are closed.