2:44 am - Sobota Říjen 20, 2018

Fotbalovou Plzeň posílí stoper Václav Procházka, Fillo odchází do Mladé Boleslavi

PLZEŇ – Stoper Václav Procházka má v pátek podepsat smlouvu na tři a půl roku ve fotbalovém týmu Viktorie Plzeň. Vrátí se tak do mateřského klubu. Ze západu Čech naopak do Mladé Boleslavi zamíří záložník Martin Fillo. Dnes o tom informovali zástupci mistrovského týmu v tiskové zprávě.

„O Vaška jsme se zajímali již v letním přestupovém období, nyní se transfer definitivně podařilo dotáhnout. Jedná se o kvalitního hráče, který může nastoupit na místě stopera i defenzivní záložníka. Navíc díky plzeňským kořenům detailně zná prostředí i většinu kabiny, aklimatizace tak v jeho případě bude blesková,“ řekl o nové posile mluvčí Viktorie Plzeň Pavel Pillár.

Sám hráč měl z přestupu radost. „Vracím se domů, do rekonstruovaných Štruncových sadů se moc těším. Jsem šťastný, že budu moct být u oficiálního otevření stadionu v dresu Viktorie,“ řekl Václav Procházka. „Ke klukům se připojím hned v pátek, v sobotu bych již měl naskočit do duelu Tipsport ligy,“ dodal sedmadvacetiletý hráč.

Do Mladé Boleslavi naopak zamíří záložník Martin Fillo a se Středočechy odletí již v pátek na soustředění do Turecka. O formě působení pětadvacetiletého záložníka v jeho novém klubu se bude jednat v následujících dnech. I Fillo se ke svému přestupu vyjádřil. „Je to pro mě nová výzva, chci se poprat o základní sestavu. Boleslav je ambiciózní tým, stejně jako Viktoria bude na jaře bojovat o evropské poháry. Věřím, že budu schopen pomoci,“ řekl hráč.

Filed in: Fotbal

Comments are closed.