2:33 pm - Středa Říjen 17, 2018

Fotbal v Mladé Boleslavi slaví 110 let

MLADÁ BOLESLAV – Mladoboleslavský fotbalový klub letos slaví 110 let od založení. Podle tiskové zprávy města v neděli primátor Raduan Nwelati odhalil na severní straně stadionu nápis „110 let fotbalu v Mladé Boleslavi“.

Klub v jarní mistrovské sezoně pořádá několik slavnostních akcí, kterými si připomene sto desáté výročí od založení. Při té příležitosti vedení klubu představilo nové upravené logo a jubilejní dresy, ve kterých budou hráči nastupovat v domácích zápasech jarní části Gambrinus ligy. Po celou jarní sezonu také na severní straně fotbalového stadionu zůstane slavnostní nápis.

V tiskové zprávě také uvedli, že v neděli 4. března před ligovým utkáním FK Mladá Boleslav a Slavia Praha klub uvede na stadionu do provozu novou LED obrazovku, na které budou moci fanoušci sledovat celé utkání.

Na neděli 13. května klub plánuje den otevřených dveří s dopoledními soutěžemi pro děti a autogramiádou prvoligových hráčů. Odpoledne se pak utkají v závěrečném kole Gambrinus ligy fotbalisté Mladé Boleslavi a Jablonce. Po jeho skončení se ještě chystá exhibiční střetnutí staré gardy FK Mladá Boleslav s jedenáctkou tuzemských celebrit Amfora.

Zdroj: Media Press Servis / ROL.CZ/ Jolana Boháčková
Zdroj fotografie: fkmb.cz

Filed in: Fotbal, Sport

Comments are closed.