10:25 am - Pondělí Říjen 22, 2018

V Přerově se bude dražit 35 aut a motorek

PŘEROV – Doposud největší dražbu motorových vozidel chystá na tento pátek 20. ledna  Exekutorský úřad v Přerově. Dražit  se budou i další věci, celkem jich bude devět stovek.

„Standardně bývá v dražbě kolem deseti motorových vozidel, díky rekordnímu počtu 35 vozidel předpokládáme i vyšší návštěvnost dražby,“ uvedl pro RegionOnline.cz (ROL.CZ) David Tala,  mluvčí Exekutorského úřadu Přerov JUDr. Tomáše Vrány.

Mezi draženými auty jsou zajímavé kousky jako VW Touareg z roku 2010 s vyvolávací cenou 350 tisíc korun, Chevrolet Captiva z roku 2007 za 80 tisíc korun či Nissan Murano z roku 2010 za 350 tisíc korun. Kromě automobilů a motocyklů bude v nabídce elektronika, bílá technika, nábytek a mnoho dalších movitých položek.

„Když už si člověk nechá zabavit automobil, je to známkou toho, že má opravdu hluboko do kapsy. Nevidíme v tom však žádný postupující trend, je možné, že v příští dražbě se objeví jen deseti aut,“ dodal pro ROL.CZ David Tala.

Dražba se uskuteční v areálu exekučních skladů v Zámecké ulici v obci Čekyně. Obhlídka dražených věcí a registrace dražitelů budou probíhat od 10.30, samotná dražba pak začne v 13.00.

Zdroj fotografie:www.exekuce.cz

Filed in: Přerov

Comments are closed.