5:09 am - Pátek Říjen 19, 2018

Baníkovci opět řádili. V Boleslavi zbili pořadatele

MLADÁ BOLESLAV – Takový začátek oslav 100 let existence klubu si jistě v Mladé Boleslavi nepředstavovali. Pár hodin po oznámení specialit k jubilejnímu výročí se středočeský klub utkal na domácím stadionu s Baníkem Ostrava. A hostující fanoušci se opět jednou „předvedli“.

Přerušení zápasu v Mladé Boleslavi

Běžela 53. minuta duelu, ve kterém favorizovaní mladoboleslavští fotbalisté vedli 2:0, když se zhruba dvacet rozvášněných rádobypříznivců Baníku Ostrava pustilo do jediného pořadatele pod jejich sektorem. Ten se provinil tím, že se snažil zabránit jejich vniknutí na plochu.

Ten z pochopitelných důvodů neuspěl a tak rozhodčí Libor Kovařík duel přerušil a na zeleném pažitu místo fotbalistů začali úřadovat policejní těžkooděnci.

Ti během deseti minut hostující rebely zkrotili i za pomoci kropení vodou od pořadatelů a následně nejagresivnější z nich ze stadionu vyvedli. Potyčka mezi pořadateli a dvěma fanoušky proběhla také pod domácím kotlem, o příznivce kterého z klubů ale bude teprve zjišťovat policie.

Zápas tak mohl se zhruba třináctiminutovým zpozděním znovu pokračovat. Tentokrát již za stálého dohledu ozbrojených složek, které oddělily hostující sektor od zbytku tribuny vlastními těly.

Naposledy se nechvalně proslulí radikální příznivci ostravského klubu předvedli loni v listopadu, když se v Praze zhruba třicet z nich popralo se stejně velkou skupinou fanoušků Slavie před vzájemným duelem v Edenu. Policie tehdy zatkla 34 osob.

BOLESLAV PORAZILA BANÍK 2:1 – REPORTÁŽ ZE ZÁPASU ZDE!

Zdroj foto: repro www.tipovani.cz

Filed in: Fotbal, Sport

Comments are closed.