2:07 am - Neděle Říjen 21, 2018

Vyloučený Bakoš: Červenou kartu jsem si zasloužil

GELSENKIRCHEN – Na odvetný zápas proti Schalke ve vyřazovací části Evropské ligy nebude plzeňský útočník Marek Bakoš vzpomínat v dobrém. Po hodině hry udeřil loktem protihráče Papadopoulose, dostal červenou kartu a oslabil tak svůj tým, který nakonec prohrál 1:3 v prodloužení a v soutěži skončil.

“Je to nejtěžší chvíle v kariéře, protože jsme měli na to, abychom Schalke ještě víc potrápili a postoupili. Já jsem to pokazil,” citují klubové stránky potrestaného hříšníka.

Útočník Viktorie si uvědomuje, že byl vyloučený právem. “Zasloužil jsem si to. Jakmile rozhodčí sáhl do zadní kapsy, věděl jsem, že je zle. Udělal jsem chybu. Nevím, jak to vzniklo. Bylo to v zápalu boje a nevím proč,” vrací se k inkriminované situaci.

Bakoš sice svými důležitými góly výraznou měrou pomohl Viktorii k úspěchu v evropských pohárech, ovšem na to nyní rozhodně nemyslí. “Z minulosti se nežije a nyní jsem chtěl udělat to, co jsem dělal stále. Prostě jsem to ale pokazil. Mohli jsme jít dál, na Schalke jsme měli herně a i výsledky byly dobré. Ta minuta pro mě byla špatná,” tvrdí Bakoš.

Zdroj: Media Press Servis / ROL.CZ / Petr Hašek
Zdroj fotografie: fcviktoria.cz

Filed in: Fotbal, Sport

Comments are closed.