2:08 am - Úterý Říjen 16, 2018

AkceZ.cz – nový „slevomat“ pro podnikatele

PRAHA – Češi našli nový způsob, jak na slevy – registrují se na nový portál www.AkceZ.cz. Tentokráte se spojují hlavně drobní podnikatelé a živnostníci, kteří tak chtějí získat lepší vyjednávací pozici vůči velkým firmám o množstevních slevách.

Portál www.akceZ.cz

Portál byl spustěn v pondělí – a už za prvních pár dní se do něj zaregistrovaly stovky lidí.

Ti si přejí výhodnější např. telefonní služby, bankovní služby, pojištění, pohonné hmoty, energií či luxusní zboží. Nejvíce registrovaných je zatím ve skupinách na telefonní paušály a pohonné hmoty. Portál tak vlastně i monitoruje preference a kritiku od veřejnosti vůči základním službám a zboží denní potřeby na českém trhu.

Projekt má podporu od UMSP
Nad projektem převzala záštitu Unie malých a středních podniků ČR (UMSP). Podle první místopředsedkyně UMSP Radomíry Kotlárové portál vznikl jako nápad jejich členů, skupiny menších podnikatelů, kteří se rozhodli získat cenově výhodnější zboží a služby, které jsou nyní dostupné pouze velkým podnikům.

„Registrací na portálu umožňují každému vytvořit co nejpočetnější skupinu podnikatelů k získání výhodnějších cen od telefonních operátorů, bank nebo pojišťoven na principu množstevní slevy. Tento nápad vítáme a podporujeme jeho proces,“ řekla Kotlárová.

I podle slov spoluautora projektu Alexandra Haranta jde o jde o smysluplnou akci. Všichni, kdo se registrovali, mají nyní podle něj díky tomuto spojení silnou pozici pro vyjednávání s velkými společnostmi. „Zvýhodněnou nabídku rozešleme všem registrovaným ve skupině a záleží na nich, zda se ji rozhodnou přijmout. Čím dříve dáme dohromady velké skupiny lidí, tím dříve získáme slevy,“ uvedl Harant.

Smysluplnost celého projektu podle Haranta potvrzuje i uzavřené smluvní partnerství s renomovaným sdružením, hájícím zájmy malých a středních podnikatelů, SME Union ČR- Unie malých a středních podniků ČR.

Zdroj fotografie:  www.akceZ.cz

Filed in: Byznys, Česko, Internet, portály

Comments are closed.