7:50 pm - Pondělí Říjen 15, 2018

Agresivní opilec napadl v sanitce zdravotní sestru

NOVÝ HROZENKOV – Transport opilého pacienta z Nového Hrozenkova do vsetínské nemocnice se změnil v drama. „Přímo v sanitce napadl muž zdravotní sestru a na převoz musela dohlížet policie,“ řekla  ve čtvrtek pro Media Press Servis ROL.CZ Lenka Javorková, mluvčí vsetínské  policie. 

Ilustrační foto

Agresivním pacientem byl dvaašedesátiletý muž z Nového Hrozenkova, který si kvůli zdravotním problémům sanitku sám přivolal. Během jízdy si ale zdravotní sestra přivolala na pomoc policisty, pacient ji totiž praštil pěstí do hrudníku a žena se bála o své zdraví.

Muž byl agresivní i po příjezdu policejní hlídky. „Byl natolik útočný, že nakonec musel absolvovat cestu do nemocnice s pouty na rukou a za dohledu policisty,“ uvedla pro Media Press Servis ROL.CZ Javorková.

Ani v nemocnici se ale muž neuklidnil a budil všude kolem rozruch. Po lékařském ošetření putoval proto do protialkoholní záchytné stanice v Kroměříži. Tam ho už odvezli policisté z pohotovostního a eskortního oddělení. Za výtržnictví hrozí agresorovi až dvouleté vězení.

Zdroj textu: Media Press Servis ROL.CZ

Zdroj fotografie: www.flickr.com/Mark Coggins

 

Filed in: Zlínský kraj

Comments are closed.