5:59 pm - Sobota Prosinec 15, 2018

Suverenita bude ve středu demonstrovat před Úřadem vlády

Suverenita bude ve středu demonstrovat před Úřadem vlády

 

 

SUVERENITA – Blok Jany Bobošíkové bude ve středu 29. února od 8:30 v přímém internetovém přenosu protestovat proti krokům vlády ČR, která se evidentně chystá nadále finančně i smluvně podporovat krachující eurozonu. „Jakákoliv podpora současné eurozoně není ničím jiným než zbytečným litím peněz do černé díry, které nic neřeší,“ uvedla Jana Bobošíková.

Suverenita dlouhodobě protestuje proti tomu, aby Česká republika ručila z peněz daňových poplatníků za dluhy, které občané ČR nezpůsobili a aby se přesouvaly další pravomoce české vlády a českého parlamentu na orgány Evropské unie ( de facto do rukou politických špiček Německa a Francie ). Ostatně závazek pomoci Řecku 38 miliardami, je stejně vysoký, jako celý schodek důchodového účtu za loňský rok a tam by měla vláda směřovat svou podporu. Místo strašení seniorů tím, že dojde k zmrazení jejich už tak bídných starobních penzí. Poslední kroky vlády Petra Nečase zjevně směřují k dalšímu zhoršení životní úrovně seniorů a sociálně ohrožených skupin na straně jedné a na druhé straně k masivní účasti ČR na podpoře těch zemí eurozony, které se na úkor životní úrovně občanů České republiky pokoušejí zachovat nepoměrně vyšší životní úroveň svých vlastních občanů.

„Před úřadem vlády budeme protestovat proti zaslání miliard do Bruselu a proti fiskální unii již poněkolikáté opět i s přímým přenosem na naše stránky. Víme, že občané ČR mají stejný názor jako my, ale vzhledem ke svým pracovním povinnostem se protestů aktivně zúčastnit nemohou. Proto budeme protestovat i za ně. Počet lidí, kteří si minule pustili náš přímý přenos na internetu, byl vysoký a ohlasy na něj nás přesvědčily o tom, že děláme dobrou věc. Proto za řadu občanů ČR řekneme ve středu od 8:30 rázné NE placení dluhů, které jsme nezavinili. Všichni občané mohou být prostřednictvím našich internetových stránek www.suverenita.cz u toho,“ uvedla Jana Bobošíková.

„Současná vláda rozpočtové nezodpovědnosti zvýšila za pouhé dva roky dluh ČR o 320 miliard a příjmy státního rozpočtu přitom nedostala ani na úroveň roku 2008. Pokud chce tato vláda řešit svou neschopnost tím, že opět okrade seniory a nezamezí přitom únikům z veřejných rozpočtů v řádech stovek miliard, nemá morální právo v České republice vládnout,“ uvedla statutární místopředsedkyně Jana Volfová.

Filed in: Česko, TZ Politika

Comments are closed.